Nuolaidos klubo nariams

kuponas_bendrasMūsų klubas gyvuoja nepilną mėnesį, o mes jau turime draugų ir partnerių. Kol kas klubo nariams nepagaminome nuolaidų kortelių, tačiau ateityje tai tikrai padarysime ir iš virtualaus klubo nario tapsite tikru nariu, kurio kortelė galios daugelyje parduotuvių.

Šiai dienai turime 4 internetines parduotuves, kurių kuponai ir nuolaidos gali Jums ne tik sugrąžinti išleistus stojimo ir metinį mokesčius, bet ir sutaupyti perkant kai kuriuos daiktus.

Internetinė parduotuvė prekiaujanti lėtaeigėmis sulčiaspaudėmis, blenderiais ir kita buitine technika suteikia net 10% visai savo technikai. Nesunku paskaičiuoti, kad nuo 1000 litų kainuojančios sulčiaspaudės būdami nariu Jūs sutaupote net 100 litų.

Kadangi mūsų klubas susijęs su televizija, tad nieko nuostabaus, kad dvi parduotuvės suteikia vienkartinius kuponus. Šių kuponų dėka galite sutaupyti net po 10 eurų.

Dar vienas rėmėjas, tai automobilių padangomis prekiaujanti internetinė parduotuvė. Didelis padangų pasirinkimas tikrai patenkins Jūsų poreikį, o 10 eurų dovanų kuponas leis sutaupyti.

Taigi, nereikia būti dideliam matematikui, kad suskaičiuotumėte, jog išleidę 22 eurus stodami į klubą iš karto gaunate 30 eurų kuponą. O 10% nuolaida leis sutaupyti dar daugiau perkant buitinę techniką.

Visus mūsų partnerių pasiūlymus galite rasti čia: www.tvklubas.lt/klubo-partneriai