Klubo Parama

Rekvizitai klubo paramai:
Televizijos žiūrovų klubas
Įmonės kodas 303405430
Sąsk.Nr.: LT117181300005700906
Bankas Šiaulių Bankas
Mokėjimo paskirtis – Parama

——————————————

Taip pat Klubą galite paremti skirdami 2% savo pajamų mokesčio

Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatyme įtvirtinta nuolatinio Lietuvos gyventojo teisė – nuo gautų pajamų išskaičiuota pajamų mokesčio dalimi (iki 2 procentų) paremti pasirinktą subjektą, kuris pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą turi teisę gauti paramą.

Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš gyventojo papildomų materialinių išlaidų. Gyventojas turi teisę mokesčių administratoriui nurodyti, kam pervesti pajamų mokesčio dalį ir tokiu būdu paremti, jo manymu, labiausiai remtiną sritį.

Šia teise gali pasinaudoti Lietuvos gyventojas, kurio nuolatinė gyvenamoji vieta tą mokestinį laikotarpį yra Lietuvoje, arba gyventojas, kuris nors ir yra išvykęs iš Lietuvos, tačiau jo socialinių, ekonominių bei asmeninių interesų buvimo vieta tą mokestinį laikotarpį yra veikiau Lietuvoje nei užsienyje (Lietuvoje yra jo šeima, turtas, verslas ir pan.), arba gyventojas, kuris tą mokestinį laikotarpį ištisai arba su pertraukomis Lietuvoje išbūna 183 arba daugiau dienų.

Jeigu nusprendėte per pajamų mokestį suteikti mums paramą, Jums reikia užpildyti bei pateikti mokesčių administratoriui, kurio veiklos teritorijoje Jūs nuolat gyvenate, nustatytos FR0512 v.2 formos prašymą. Tai reikia atlikti pasibaigus kalendoriniams metams iki kitų metų gegužės 1 dienos. Toks yra prašymo pateikimo galutinis terminas.

Duomenys reikalingi pildant prašymą:
paramos gavėjo pavadinimas: Televizijos žiūrovų klubas,
įmonės kodas: 303405430,
įmonės adresas: Mokyklos g. 6-12A, Viešvilė, Jurbarko raj.

(Paramos gavėjo statusas klubui suteiktas nuo 2014-09-26)