2015 metų ataskaita

ataskaita2015 metų pradžioje buvo išleisti klubui populiarinti skirti du .pdf formato informaciniai leidiniai. Jie buvo prieinami ne tik klubo nariams, bet ir visiems forumiečiams.

Kovo mėnesį pakviesti visi Klubo nariai skirti 2% klubo veiklos įgyvendinimui. Taip pat kovo mėnesį paskelbtas konkursas 2015 metų marškinėlių logotipui pagaminti. Kovo mėnesį susitarta su varle.lt dėl nuolaidų kortelių.

Balandžio mėnesį Velykų proga įsteigtas prizas vienam klubo nariui – palydovinis HD imtuvas Openbox S2 mini. Laimėtojas – Alvydas Poškys.

Gegužės mėnesį visiems pageidavusiems klubo nariams įteikti firminiai klubo marškinėliai.

Iš klubo lėšų susimokėjus tik už kelionę iki Kauno, man kaip klubo pirmininkui birželio 12-13 dienomis pasitaikė gera proga sudalyvauti Latvijoje garsiausių IT kompanijų naujų produktų pristatyme. Konferencijoje dalyvavo tokių žinomų vardų atstovai, kaip: Microsoft, Asus, TomTom, Intel, Samsung, LG, WD ir kiti. Buvo keletas naujų kompanijų, kurios ketina savo produkciją platinti Baltijos šalyse.

Liepos mėnesį – dar vienas draugas e14.lt

Liepos 11-12 dienomis vyko kasmetinis klubo narių ir prijaučiančių klubui dalyvių renginys. Buvo aptartos klubo plėtros galimybės, naujų dalyvių priėmimo taisyklės ir apžvelgta metinė ataskaita. Klubo nariams buvo išnuomotos baidarės plaukimui.

Rugpjūčio mėnesį pavyko pritraukti dar vieną draugą – degalinė Milda

Rugsėjo mėnesis. Pasikalbėjus su Klubo nariais, padiskutavus forume, nutarta pasigaminti Klubo vėliavą. Dizainą nutarėme palikti senojo forumo. Pakeistas domenas ant pagrindinės vėliavos.

Rudeninis sąskrydis rugsėjo 20 dieną. Labai derlingas buvo 2015 metų ruduo. Susitikimo metu, kuris vyko Jurbarke, pavyko į klubą pritraukti dar 4 naujus narius. Jie buvo supažindinti su klubo veikla ir taisyklėmis. Papasakota apie jų teisės klube ir forume. Rudeninis renginys sukvietė ir daug senų klubo narių. Buvo apžvelgta visų metų klubo veikla. Pristatyta naujoji klubo vėliava. Edukacinėje programoje klubo nariams buvo pristatytas teleskopas. Visi norintys galėjo pamatyti ne tik mėnulio kraterius, bet ir tolimąsias žvaigždes. Kaimo turizmo sodybos šeimininkai klubo narius pavaišino plokštainiu ir namine gira. Renginio metu buvo pasveikinti du klubo nariai su gimtadieniais. Jiems įteiktos simbolinės dovanos. Ateityje ketiname visus švenčiančius gimtadienius sveikinti ir įteikti mažas dovanas.

Spalio mėnesį Iliustruotas Mokslas ir Iliustruota istorija žurnalai nemokamai visiems klubo nariams. Šia akcija pasinaudojo 16 klubo narių.

Lapkričio mėnesį nupirktas NAS diskas. Tai 4TB laikmena su debesų funkcija. Kiekvienas pageidaujantis klubo narys gali prisijungti prie klubo disko ir naudotis ten esančia informacija ir turiniu.

 

Klubo narių skaičius 2015 gruodžio 31 dieną buvo 50.

Samdomų darbuotojų 2015 gruodžio 31 klubas neturėjo.